Маріуполь сьогодні — це не просто місто України, це символ, символ незламності української армії і символ боротьби з нацизмом росіян. 25 березня почали готувати документи, аби перейменувати вулицю Московську на Маріупольську.

Про це під час відеозвернення 25 березня розповів Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, інформує Суспільне

За словами Олександра Сєнкевича, ситуація у прифронтовому Миколаєву у порівнянні з Маріуполем набагато краща.

"У нас все добре, не дивлячись на те, що в нас гинуть люди, люди отримали поранення, залишились без житла. Ви бачите як нацисти з Росії стирають Маріуполь з лиця землі. Це місто почало розвиватися після війни, подій 2014 році. Наразі там загинули десятки тисяч цивільних людей. Людей ховають прямо на вулицях поміж будинків", — сказав Олександр Сєнкевич.

Як розповів мер міста, до нього, як до міського голови надходили звернення про неможливість існування в Миколаєві вулиці з такою назвою як Московська.

"У нас немає вулиці "Пекельної", немає вулиці "Вбивць" чи вулиці "Масових вбивств", чи вулиці "Чикатило". У штабі разом з військовими обговорили питання, щоб вийти з ідеєю про перейменування вулиці Московської у вулицю Маріупольську", — розповів Олександр Сєнкевич.

За словами Олександра Сєнкевича, існує план реконструкції вулиці, що зараз має назву Московська.

"Ми перед війною планували замінити всі мережі ТЕЦ під цією вулицею і зробити тотальне відновлення цієї вулиці. І це буде навіть кращою мотивацією повністю відремонтувати цю вулицю – з пішохідними зонами, посадити там квіти. Біля площі Соборної зробити інсталяцію чи постамент Театру драми, який у Маріуполі був нещадно розбомблений російськими літаками", — сказав Олександр Сєнкевич.
Предыдущая статьяПродавці Центрального ринку повернулися до роботи
Следующая статьяЯкий громадський транспорт вийшов на маршрути у Миколаєві

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь