Начальница управління охорони здоров’я міської ради Ірина Шамрай розповіла про ситуацію у місті станом на 15 березня.

Лікувальні заклади Миколаєва функціонують в режимі 24/7, забезпечені медикаментами та всім необхідним для надання невідкладної допомоги населенню, повідомила Миколаївська міська рада.

У вихідні працюють здебільшого ургентні служби (термінові складні випадки)

Якщо виникають перебої з електропостачанням у всіх міських медзакладах є дизельні генератори. Екстрених ситуацій не виникало.

По області зареєстровано 119 пацієнтів з підтвердженим COVID-19, з них 70 — у Миколаєві. Кисень в лікарнях є. Запаси інсулінів в достатній кількості як в аптечній мережі, так і в міських поліклініках.

Як їх отримати: треба звернутися до ендокринолога в лікарні, де ви зареєстровані за місцем проживання.

Діти забезпечуються інсуліном на базі міської дитячої лікарні №2. Ситуація тримається на особистому контролі міської влади.

Щодня зранку формується перелік аптек, які працюють по місту і області. Слідкуйте за публікаціями на офіційних сторінках міського голови Олександра Сєнкевича та Миколаївської міської ради. В аптеках продовжує діяти програма «Доступні ліки». Поставки надходять регулярно.

«На жаль, люди продовжують стояти в чергах до аптек, терміналів, магазинів. Це призводить до трагедії. Позавчора стався саме такий випадок. Будь ласка, бережіть своє життя і здоров’я». - звернулася до містян Ірина Шамрай.
Предыдущая статьяУ Миколаєві на сигналі Т2 не працюють деякі телеканали
Следующая статьяНа Миколаївщині у звільнені від окупантів села доставили гуманітарну допомогу

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь