Сьогодні, 14 березня, проходить четвертий раунд переговорів Росії та України, на яких обговорюються умови припинення війни, інформує РБК-Україна.

Новини будуть уже ввечері

Президент України Володимир Зеленський у сьогоднішньому зверненні згадав про черговий раунд переговорів з Росією. За його словами, результати будуть відомі увечері.

"Сьогодні розпочалася зустріч делегацій. Вона продовжується. Усі чекають на новини. Увечері. Увечері обов'язково доповімо", - зазначив Зеленський.

Комунікація йде важко, але йде

Станом на 12:20 переговори тривають. Як зазначив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, комунікація йде важко.

"Сторони активно висловлюють свої позиції, вже уточнені. Комунікація важко, але йде. Причина розбіжностей у тому, що в нас дуже різні політичні системи. Україна - вільний діалог у суспільстві та обов'язковий консенсус. Росія - це ультимативне придушення власного суспільства", - написав він. у своєму Twitter.

Нагадаємо, як заявляв учасник делегації, радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, переговори з російською стороною йдуть нон-стоп, а 14 березня буде своєрідне підведення підсумків.

А президент Володимир Зеленський зазначив, що у цих переговорів одна мета — зробити можливою зустріч з російським президентом Володимиром Путіним.

Предыдущая статьяЛінія 102 знову працює у штатному режимі
Следующая статьяОтримання соціальної допомоги на Миколаївщині в умовах воєнного стану

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь