Через обстріл Миколаєва військами Російської Федерації 11 березня пошкоджені 167 будинків, за 182 адресами знайдені вибухонебезпечні предмети. Станом на 13:00 12 березня перевірені 124 адреси, вилучені 36 вибухонебезпечних предметів.

За словами Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, в Корабельному районі — 133, у Центральному — 14, в Інгульському — 20 будівель зазнали пошкоджень. Одинадцять приватних будинків знищені повністю, інформує Суспільне.

"По об'єктах охорони здоров'я: у нас третя лікарня постраждала. По управлінню освіти — 11 об'єктів — дитячих садків", — сказав Олександр Сєнкевич.

Внаслідок нічного обстрілу 11 березня у Миколаєві пошкоджені 167 будинків

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич. 12 березня 2022 року

Як розповів мер міста, під час обстрілу поранення отримали вісім цивільних людей.

"Отримали поранення середньої важкості. На щастя, не було людей, які загинули. Усі люди, з якими я спілкувався, використовували правило двох стін: це стіна, яка відділяє вас від вулиці, і стіна, яка відділяє від приміщення. Будьте уважні, це зберігає життя, як показує досвід", — розповів Олександр Сєнкевич.

За словами Олександра Сєнкевича, з ранку 12 березня відбуваються роботи з відновлення електроенергії, газопостачання, теплопостачання в котельних.

Предыдущая статьяПерелік аптек, що працюють у Миколаївській області
Следующая статьяНова Одеса відрізана від Миколаєва: налагодили постачання хліба та гуманітарної допомоги

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь