9 березня жителям сіл на Миколаївщині доставили безкоштовний хліб. Міста та районні центри в області зараз, хоч якось, забезпечені товарами першої необхідності. Туди не регулярно, але привозять продукти харчування та гуманітарну допомогу, а жителі навколишніх сіл залишаються один на один з бідою. Часто навіть без світла, газу і засобів для існування.

Саме тому було прийнято рішення надати допомогу саме в села, розповів перший заступник голови Миколаївської обласної ради Володимир Фроленко:

«Сьогодні безкоштовно роздавали хліб для пенсіонерів та соціально-незахищених верств населення. Зважаючи на той факт, що зараз добиратися навіть до райцентрів небезпечно та далеко не у всіх є можливість це зробити, було прийнято рішення власними силами розвозити хліб по селам. В області досі точяться бої і регулярно відбуваються обстріли, тому з доставкою продуктів величезні проблеми. Саме тому ми продовжуємо через день (день збираємо партію гуманітарної допомоги / наступного дня розвозимо) доставляти хліб, продукти та речі першої необхідності всім, хто цього потребує». 

Також перший заступник подякував волонтерам, які ризикуючи життям допомагають доставляти продукти: 

«Велика подяка небайдужим громадянам, волонтерам, які долучилися і разом з нами кожного дня допомагають підвозити борошно, ризикуючи власним життям розвозять хліб та продукти харчування».

Слід зазнчатити, що в села, в яких розміщена військова техніка, доставити продукти не має можливості.

Предыдущая статьяУ Миколаєві три вулиці тимчасово залишаться без водопостачання
Следующая статьяМиколаїв обстріляли з напрямку Кропивницького — міський голова

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь