Допомога 6500 гривень тим, хто втратив дохід через війну, вже доступна на картках єПідтримка ПриватБанку. Кошти зараховуються на ту ж саму картку, що і 1000 гривень за вакцинацію.

Як зазначили в прес-службі, допомога надаватиметься в рамках програми єПідтримка. Для отримання коштів необхідно подати запит через мобільний додаток «Дія». Зарахування відбудеться на картку єПідтримка, інформує РБК-Україна.

Якщо клієнт вже користується такою карткою за програмою допомоги вакцинованим громадянам, картка єПідтримка у додатку Дія підтягнеться автоматично при оформленні заявки на допомогу за втратою доходу.

Якщо ж клієнт ще не користувався карткою єПідтримка, відкрити ії можна за кілька кліків у мобільному додатку Приват24: вкладка «Гаманець» — меню «Додати» — картка єПідтримка. Для подання заявки на допомогу треба лише перейти за посиланням у додаток Дія. Кошти з карток єПідтримка можна витрачати для оплати будь яких товарів та послуг на території України та переказувати з них кошти на інші картки та рахунки.

Нагадаємо, Кабінет міністрів ухвалив постанову що надання у 2022 році одноразової матеріальної допомоги у 6,5 тисяч гривень. Допомога виплачується через втрату зарплати внаслідок проведення бойових дій.

Згідно з документом, на ці цілі з резервного фонду держбюджету виділяється 21,9 млрд гривень. Кошти будуть виплачуватися в рамках програми єПідтримка.

Предыдущая статьяПерелік аптек, які працюють у Миколаївській області
Следующая статьяВ Інгульському районі призупинено роботу трьох котелень

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь