У Вознесенську, що на Миколаївщині, у неділю, 6 березня, з ранку працюють над відновленням критичної інфраструктури міста.

Про це у телеграм-каналі «Вознесенський вісник» розповів міський голова міста Вознесенськ Євгеній Велічко.

За словами Євгенія Велічка, щоб відновити електропостачання на кількох вулицях буде вимкнуть живлення всього центра міста.

"Кілька вулиць у центрі Вознесенська залишаються без світла. Аби їх відновити вимкнемо електрику по всьому центру. Це для того, аби вулиці Шевченка, Кібрика змогли під'єднати до живлення. Відновлюємо електропостачання у Раковому, Новогригорівці", — сказав Євгеній Велічко.У Вознесенску відновлюють критичну інфраструктуру

Вознесенськ станом на ранок 6 березня

Як розповів мер Вознесенська, газові служби працюють у селі Таборівка, потім перемикнуться на мікрорайон Болгарка, тому що там не вистачає частини матеріалів, інформує Суспільне.

Стосовно гуманітарних питань Євгеній Велічко сказав: «Працюють над гуманітарними коридорами, гуманітарним постачанням. Працюємо над постачанням борошна до нашого хлібозаводу, який буде робити гуманітарний хліб для мешканців міста».

За словами Євгенія Велічка, у Вознесенську готують людей для евакуації до Польщі.

"Відпрацьовуємо бажаючих виїхати до Польщі автобусом. Там будуть зустрічати нас волонтери Польщі. Евакуйовувати будуть жінок та дітей, чоловіків на кордоні з Польщею пускати не будуть. Перші автобуси будуть довозити до Мостиської громади Львівської області. Там облаштовані пункти прийому і звідти можна дістатися кордону", — розповів Євгеній Велічко.
Предыдущая статьяДепутати Миколаївської облради звернулись до представників НАТО з проханням «закрити небо!»
Следующая статья Евакуація з Маріуполя може початися 6 березня

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь