Кілька корисних порад автомобілістам, як пересуватися на машині в умовах масової евакуації.

  • Через суцільний потік транспорту в попутному напрямку водій дуже швидко втомлюється, а тому по можливості слід кожні дві години змінюватися.
  • Одна з небезпек в тому, що велика кількість авто рухаються по зустрічній смузі, які вірять у свою безкарність, і намагаються повернутися до свого потоку при появі машин назустріч. Що робити в цьому випадку? Намагайтеся вчасно ухилятися і гальмуватися від нетерплячих водіїв, які намагаються обігнати свій потік по зустрічній смузі.
  • Ще одна небезпека з’являється тоді, коли велика кількість водіїв під час масової евакуації обганяють машини по узбіччю. Через них рух потоку може сповільнюватися ще більше. Намагайтеся рухатися повільно і стежте не тільки за дорогою, але і за узбіччям.
  • Також досить небезпечно, коли в напруженому трафіку трапляються недосвідчені водії, які можуть потрапляти в незначні аварії. У таких випадках рух часто сповільнюється. Певні проблеми виникають, коли в потоці з’являються старі та зношені автомобілі. Вони починають ламатися і викликають пробки.
Як безпечно пересуватися на автомобілі при масовій евакуації

Нагадуємо: при наближенні до блокпостів потрібно пригальмовувати та слідувати вказівкам тих, хто несе там службу. Просимо з розумінням ставитися до перевірок документів, речей і ретельного огляду авто, повідомляє РБК-Україна.

Предыдущая статьяЯк пройшла ніч у Миколаєві: Кім
Следующая статьяВ напрямку Кульбакінського аеропорту рухаються російські танки

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь