Росія свідомо шантажує світ ядерною катастрофою. Оскільки всі наслідки, ризики та обсяги руйнування при обстрілі Запорізької АЕС вже були продумані російською владою заздалегідь, інформує РБК-Україна.

Про це розповів радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

"Російське командування не могло не знати, чим загрожує Україні і цілій Європі масштабна танкова атака, спрямована проти Запорізької атомної станції. Наслідки, ризики, обсяги руйнувань - все було продумано російськими заздалегідь. Тобто буквально кожен російський військовий, задіяний в цій атаці, прекрасно розумів всі можливі наслідки. І це потрібно враховувати, намагаючись зрозуміти мотиви дії росіян в Україні. Росія свідомо шантажує світ ядерною катастрофою", - заявив він.

Радник керівника ОП заявив, що будь-який постріл з танка, будь-яке попадання ракети або авіабомби по Запорізькій АЕС може призвести до жахливої катастрофи.

"Запорізька АЕС це найбільша атомна станція в Європі. Якщо там трапиться непоправне, це буде мінімум в шість разів страшніше, ніж Чорнобиль", - заявив він.

Подоляк заявив, що Росія воює з умисним порушенням всіх конвенцій, законів і правил війни, намагаючись заподіяти максимальні збитки українській інфраструктурі і людям, щоб викликати максимальні панічні настрої.

"Можливо, у наших партнерів є деяке непорозуміння того, що робить Росія", - повідомив він.

Він підкреслив, що Україна закликає світ до негайного посилення санкцій проти Росії.

"Якщо держава шантажує світ ядерною катастрофою, вона повинна понести максимальну відповідальність", - заявив він.
Предыдущая статьяУ Миколаївській області розстріляли директора школи
Следующая статьяНАТО обговорить закриття неба над Україною

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь