Виконком погодив рішення про внесення змін до бюджету громади на 2022 рік.

Як поінформувала директорка департаменту фінансів міськради Віра Святелик, йдеться про кошти у сумі 33 млн грн, що становлять частину вільного залишку субвенції з державного бюджету на виконання програми соціально-економічного розвитку території. Кошти надійшли в кінці минулого року та залишились у бюджеті громади. Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови, повідомляє Миколаївська міська рада.

5 млн грн — на придбання мультимедійної техніки для шкіл міста;

18 млн грн — на реконструкцію фонтану на площі біля облдержадміністрації;

майже 10 млн грн — на капітальний ремонт спортивних майданчиків у Заводському районі.

Крім того, ще 24 млн грн пропонується спрямувати на придбання комунальної техніки у лізинг. Це теж кошти субвенції державного бюджету. 

1,5 млн грн спрямують на підтримку територіальної оборони шляхом виділення коштів на внески в статутний капітал (з них 500 тис грн — виконкому, КП “Миколаївпастранс” та КП “Миколаївелектротранс”; 1 млн грн — департаменту ЖКГ для одержувачів коштів, які є у їх підпорядкуванні). 

Як прокоментував міський голова Олександр Сєнкевич, таке рішення було прийнято під час спільної наради з  представниками територіальної оборони міста.

"Ми спитали представників тероборони, що їм потрібно, і вирішили, яким чином зробити це якнайшвидше. Бо вони також повинні все закупляти через тендерну процедуру, а ви знаєте, скільки часу треба для проведення тендеру. Тож прийнято рішення, що ми розподілимо кошти на підприємства, які своєю господарською діяльністю можуть придбати все необхідне та передати в користування нашим підрозділам тероборони", - зазначив Олександр Сєнкевич.
Предыдущая статьяЯк не стати жертвою хакерів через Wi-Fi 
Следующая статьяУ Миколаєві триває пошук та ліквідація незаконних врізок у зливову каналізацію

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь