Вони міститимуть замороження активів і заборону на в’їзд сотням російських політиків, а також обмеження для низки російських банків.

У Євросоюзі готують нові санкції проти Росії після визнання так званих «Л/ДНР». Вони стосуватимуться сотень депутатів Держдуми РФ, політиків і військових, а також банків. Про це у понеділок, 21 лютого, повідомляють CNN та Reuters і посилаються на власні джерела. 

Зазначається, що Європейська комісія та Європейська служба зовнішніх дій представили свої пропозиції щодо санкцій. За даними ЗМІ, вони міститимуть санкції проти 27 осіб і організацій, зокрема проти політичних діячів, пропагандистів, військовослужбовців і фінансових установ, яких ЄС вважає пов’язаними із «незаконною діяльністю» у регіонах. 

Також будуть санкції щодо 351 російського депутата, які проголосували за визнання, і проти 11 осіб, які пропонували його, а також виступали за введення російських військ. 

Санкції ЄС передбачають замороження активів на території об’єднання та заборону на в’їзд в країни Євросоюзу. 

Також очікується, що під санкції потраплять банки, які фінансують російських військових та інші операції на цих територіях, серед них ВЕБ РФ, банк Россия та Промзв’язокбанк. 

За інформацією ЗМІ, також санкції визначають, що буде заборона на торгівлю російськими державними облігаціями. 

Як повідомляється, сьогодні вдень відбудеться неформальна зустріч міністрів закордонних справ ЄС, надалі – у другій половині дня – буде офіційно представлено перший пакет санкцій, інформує Корреспондент.net.

Предыдущая статьяСпрацювала запобіжна автоматика: у Новій Одесі майже дві тисячі споживачів залишилися без газу
Следующая статьяНа Миколаївщині виявлено 9 закладів, які працювали з порушенням умов карантину

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь