За останній рік у міській лікарні №5 суттєво покращили матеріально-технічну базу. Як розповів медичний директор Сергій Матвієнко, сучасне устаткування придбали коштом НСЗУ, бюджету громади та благодійників. 

Коштом міського бюджету придбали нові ліжка, 105 матраців надало підприємство “Велам”. Крім того, в лікарні з’явився сучасний стаціонарний апарат УЗД експерт-класу, цифровий мобільний рентген для інфекційного відділення, для пологового — апарати кардіотокографії плоду. Також обладнали другу операційну та пологовий зал, придбали прилади для стерилізації.

ТОВ “Миколаївський глиноземний завод” закупило 11 посудомийних машин, які встановили у кожному відділенні. Також забезпечили комплекти посуду для пацієнтів, які лікуються на стаціонарі. 

За словами Сергія Матвієнка, за минулий рік проліковано понад 5 тисяч містян. З них 3,8 тис. — від коронавірусної хвороби. Для того, щоб були потужності надавати необхідну допомогу, кількість ліжкомісць в ковідному відділенні збільшили з 305 до 365.

Цього року в міській лікарні №5 почав працювати новий кабінет рентгендіагностики, оснащений сучасною цифровою рентгенологічною системою. Обладнання придбали коштом субвенції з державного бюджету за сприяння народного депутата України Олександра Гайду. Вартість системи — біля 4 млн грн. Ремонт у кабінеті лікарня виконала власними силами. 

Новий рентген-апарат видає результат вже за 3 хвилини, значно краща і якість знімків. За словами медпрацівників, це дуже важливо для виявлення пневмонії у пацієнтів з ковід. Діагностика безкоштовна за наявності направлення сімейного лікаря. Приймають у новому кабінеті як стаціонарних, так і амбулаторних хворих. 

Масштабні плани і на поточний рік: капітальний ремонт приймального відділення, ремонт харчоблоку, придбання додаткового обладнання для відділення реанімації, інформує Миколаївська міська рада.

Предыдущая статьяСвята 22 лютого: традиції, прикмети, іменини
Следующая статьяЗросли ціни на соціально значущі товари

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь