Робітники працюють в цілодобовому режимі та цьогоріч планують завершити ремонт туристичних маршрутів – Т-15-07 Миколаїв-Парутине-Очаків та Т-15-15 Федорівка-Рибаківка-Лугове.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Миколаївській області.

Дві зміни дорожників вдень і вночі за допомогою сучасної спецтехніки виконують роботи з фрезерування зношеного покриття, влаштування ровиків поширення дороги та укладання шару основи зі СФОВ. Надалі тут буде влаштовано два шари нового асфальтобетону.

Дороги до моря мають бути не лише рівними, але й комфортними, безпечними та доступними. Тому для зручності водіїв та пішоходів у межах населених пунктів будуть влаштовані сучасні автопавільйони, пішохідні доріжки та переходи, тактильна плитка та електроосвітлення.

Для підсилення туристичної привабливості, підвищення ступеню доступності та екологічності подорожей на трасі Т-15-07 буде облаштована перша на Миколаївщині велодоріжка.

Увесь комплекс дорожніх робіт заплановано виконати у максимально стислі терміни. Аби зі стартом курортного сезону відпочивальники з легкістю могли дістатися до туристичних локацій.

Сучасна дорожня інфраструктура з якісним дорожнім покриттям, велодоріжками, тротуарами, освітленням та заходами безпеки дорожнього руху сприятимуть популяризації миколаївських курортів та заохоченню відпочивальників повертатися.

Предыдущая статьяПрезидент прокоментував можливість введення воєнного стану в Україні
Следующая статьяСпрацювала запобіжна автоматика: у Новій Одесі майже дві тисячі споживачів залишилися без газу

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь