Роботи по ремонту Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру можуть бути завершені у 2022 році. Наразі процес йде згідно графіку.

Про це повідомили в Миколаївській обласній державній адміністрації.

Минулого року Миколаївський академічний художній російський драматичний театр включили до списку об’єктів «Великої реставрації». На сьогодні там продовжується фінансування та ремонтні роботи.

«Роботи виконуються згідно з графіком. Проте є деякі складнощі – всі роботи з утеплення та ремонту покрівлі проводяться й зараз. Але реставраційні роботи історичного фасаду можуть проводитися тільки у відповідних погодних умовах. Ці умови будуть навесні, у квітні чи травні, не раніше», – сказав заступник голови ОДА Юрій Гранатуров.

Також Юрій Гранатуров зазначив, що є можливість закінчити відновлення театру вже у поточному році, якість проведення ремонту відповідає всім нормам, а робота підрядної організації перебуває під контролем.

«Будемо сподіватися, що у цьому році буде освоєна вся сума та повністю завершено зовнішній і внутрішній ремонт драмтеатру. Підрядник працює не погано, його контролює управління капітального будівництва, безпосередньо, адміністрація театру і зрозуміло, що ми зі свого боку теж», – сповістив він.
Предыдущая статьяМиколаївські патрульні врятували жінку, яка хотіла стрибнути з мосту
Следующая статьяМиколаївського підприємця підозрюють у привласненні майже 250 тис грн під час ремонту тротуару

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь