Лікарі Міської стоматологічної поліклініки відновили проведення профілактичного огляду учнів загальноосвітніх закладів.

У лютому стоматологи закладу оглянули учнів Миколаївської ЗОШ № 57 імені Т. Г. Шевченка.

"Після обстеження у разі необхідності лікар-стоматолог видає направлення на додатковий огляд. Його проводять на базі Міської стоматологічної поліклініки, що розташована на вул. Лягіна, 29А", - повідомляє управління охорони здоров’я.

Мета профілактичного огляду – виявлення вже наявних захворювань у дітей, подальше спостереження, направлення на планове лікування та профілактика стоматологічних захворювань.

"Профілактика стоматологічних захворювань, як правило, включає дві складові: щоденну гігієну ротової порожнини в домашніх умовах та регулярний медичний огляд. Лікар-стоматолог допомагає дитині освоїти методи підтримки правильної гігієни ротової порожнини і вказує на ділянки, що потребують особливої уваги під час чищення зубною щіткою і зубною ниткою", - йдеться у повідомленні.

Щоденна профілактика, у тому числі правильне чищення зубів, дозволяє запобігти розвитку захворювань ротової порожнини, і ця процедура є менш болісною, дорогою та проблематичною, ніж лікування уражень, які могли б бути зупинені на початковій стадії, інформує Миколаївська міська рада.

В управлінні охорони здоров’я нагадують, існують певні правила профілактики карієсу, яких необхідно дотримуватися кожній дитині:

  • Чистити зуби не менше двох разів на добу по 2-3 хвилини.
  • Після кожного прийому їжі очищати міжзубний простір за допомогою зубної нитки і полоскати порожнину рота. Також можна пожувати жуйку без цукру (не більше 10 хвилин).
  • Не варто одночасно вживати продукти, які мають різну температуру. Це може призвести до руйнування емалі.
  • Не забувати проходити профілактичний огляд у стоматолога.
Предыдущая статьяУ Миколаєві водій Hyundai Tucson наїхав на неповнолітнього пішохода
Следующая статьяБанкрутство «Фармації»: в селах на Миколаївщині масово закриваються аптечні пункти

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь