Миколаївське обласне комунальне підприємство «Фармація» продовжує зачиняти аптечні пункти і звільняти працівників через нестачу коштів. На адресу Миколаївської обласної ради масово надходять листи від керівників громад, щодо недопущення закриття аптечних пунктів.

Нагадаємо, 16 лютого, під час робочої зустрічі керівництва Миколаївської обласної ради з новим директором КП «Фармація» стало відомо, що після 10 років управління підприємством, колишній керівник Євгенія Редькіна залишила по собі 5 мільйонів боргів. На підприємстві немає чим платити зарплату і нема за що закуповувати ліки, масово звільняються співробітники та закриваються аптечні пункти. Головний бухгалтер та юрист комунального підприємства спішно звільнилися за директором.

Екс-керівник КП «Фармація» Євгенія Редькіна

Варто зазначити, що колектив КП «Фармація» ще в листопаді 2021 року звертався до голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої з проханням взяти під особистий контроль проведення відкритого та прозорого конкурсу на заміщення посади керівника. Щоб не допустити перезаключення контракту з Редькіною без конкурсу, як це було в 2016 році. На думку працівників проведення конкурсу дало б підприємству хоча б невеликий, але шанс.

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва

«Колишній директор не ефективно керувала підприємством. Щорічно скорочувалась структура мережі, падали доходи, зростали ціни на продукцію, які були вище, аніж у приватних аптеках», — йдеться у зверненні колективу «Фармації».

Прізвища працівники не вказували, адже турбувалися за свою безпеку. В результаті голова Миколаївської обласної ради цю інформацію взяла до відома та не зробила нічого з метою недопущення банкрутства підприємства і закриття соціально важливих аптечних пунктів у віддалених селах. 

«Фармацію» без проведення конкурсу очолила заступник Тетяна Дідан. А сама екс-директорка Євгенія Редькіна по закінченню контракту отримала нагороду «Заслужений працівник фармації України» від Президента України Володимира Зеленського. 

Діючий керівник «Фармації» Тетяна Дідан

Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Володимир Фроленко заявив про необхідність терміново провести аудит та інвентаризацію майна на підприємстві, щоб з’ясувати, що окрім боргу в 5 мільйонів гривень залишила після себе Редькіна.

Слід зазначити, що на даний час КП «Фармація» єдине підприємство в нашому регіоні, яке має ліцензію на реалізацію наркотичних та психотропних речовин, які вкрай необхідні тяжкохворим людям. Що робити мешканцям сіл, які залишаться без єдиного аптечного пункту також наразі невідомо. 

Предыдущая статьяМиколаївська міська стоматологічна поліклініка відновила профогляд школярів
Следующая статьяБіля ринку «Колос» виявили і затампонували 5 незаконних врізок у зливову каналізацію

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь