Первомайська прокуратура направила до Господарського суду області заяву від Мигіївської сільської ради до фермерського господарства про повернення земельних ділянок площею 19,6 га з розташованими на них двома ставками загальною площею 8,5 га.

Встановлено, що у 2004 році між Первомайською райдержадміністрацією та фермерським господарством  укладено договір оренди земельної ділянки строком на 10 років, згідно якого господарству передано в оренду для товарного риборозведення дві земельні ділянки, на яких розміщені водні об’єкти.

Однак, по закінченню терміну дії договору додаткова угода про його продовження не була укладена. Незважаючи на це, фермерське господарство продовжує використовувати вказані земельні ділянки з розташованими на них водоймами без оформлення правовстановлюючих документів.

«Неповернення територіальній громаді  земельних ділянок з водоймами позбавляє її права розпоряджатись ними, відповідно до визначених повноважень, що і стало  підставою для подання позову прокурором», — повідомляє Миколаївська обласна прокуратура.

Наразі, розгляд позову триває.  

Предыдущая статьяДиректор, главбух и юрист «Фармации» одновременно уволились с предприятия, оставив после себя долг в 5 миллионов
Следующая статьяОлександр Абраменко став срібним призером Олімпіади-2022 в лижній акробатиці

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь