Учора, 15 лютого, аварійно-ремонтна бригада АТ «Миколаївгаз» була направлена на місці пориву газопроводу в Березанському районі в с.Рибаковка.

Про це повідомляє сайт «Версія» з посиланням на АТ «Миколаївгаз».

Причиною аварії стало те, що підрядна організація, яка проводила земельні роботи, пошкодила підземний газопровід середнього тиску. На місце аварії прибув направлен екіпаж аварійно-диспетчерської служби АТ «Миколаївгаз» для усунення небезпечної ситуації та наряд поліції для фіксації цього випадку на місці події.

В цілях безпеки споживачів, газопостачання припинено 552 клієнтам та 9 комунально-побутовим об‘єктам.

Варто зазначити, що підрядна організація, яка проводила земляні роботи, виконувала їх без присутності представників АТ «Миколаївгаз».

"Тепер, згідно з Кодексом ГРМ, пошкодивши газопровід, вона має компенсувати завдані збитки та сплатити за ремонтні роботи і повторний пуск газу", - інформує підприємство. 

Після заміни пошкодженої ділянки та випробувань на герметичність газовики відновлять подачу газу до осель. Проте для якнайшвидшого пуску газу, згідно з Правилами безпеки, споживачі мають надати доступ працівникам АТ «Миколаївгаз» до своїх помешкань з метою перевірки газової системи, їх мереж та приладів на справність та безпечність експлуатації. Від того, наскільки швидко буде перевірена система, залежить, коли буде поновлене газопостачання.

Предыдущая статьяНа Миколаївщині загасили пожежу літньої кухні
Следующая статья16 лютого: іменини, прикмети, народний календар

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь