Депутат Володимир Фроленко запропонував винести на розгляд десятої позачергової сесії питання про зміни та доповнення до обласної Програми розвитку та підтримки закладів охорони здоров’я, які належать до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області, на 2020 – 2022 роки та надання населенню області медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державний гарантій медичного обслуговування населення.

Про це йшла мова у вівторок, 15 лютого, на засіданні постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій Миколаївської обласної ради. 

Депутат Миколаївської обласної ради Володимир Фроленко
«Сьогодні у всьому світі відзначають Міжнародний день онкохворої дитини. Я пропоную колегам приєднатися та прийняти рішення, щодо забезпечення заходів з обстеження та лікування дітей з онкологічною патологією, у тому числі придбання медичних препаратів та дороговартісного медичного обладнання. Передбачити у проекті рішення обласної ради внесення змін до обласного бюджету на 2022 рік та виділити 2 мільйони гривень на цю програму. Символічно було б прийняти це рішення саме сьогодні 15 лютого», - наголосив Володимир Фроленко.

Депутати, члени бюджетної комісії одноголосно підтримали Володимира Фроленко та винесли пропозицію на розгляд десятої позачергової сесії.

Довідково: 

15 лютого у світі відзначають Міжнародний день онкохворої дитини (International Childhood Cancer Day). У цей день хочеться нагадати суспільству про те, що дитячий рак — це проблема кожного, про те, що дитячий рак можна вилікувати, про те, що діти мають право на вчасне та найкраще лікування і догляд.

Дитяча онкологія є однією з найгостріших проблем сучасного світу. За даними ВООЗ, щороку в майже 300 000 дітей до 19 років діагностують рак. Згідно з офіційною статистикою, в Україні такий діагноз щороку отримує близько тисячі дітей до 17 років (924 дитини у 2017 р., або 12,13 на 100 000 населення відповідного віку), а для 312 дітей віком до 19 років у 2017 р. онкологічні захворювання стали причиною смерті.

Предыдущая статьяУ Миколаївській облраді працюватимуть курси з тактичної медицини
Следующая статьяНа Миколаївщині виявили 954 випадки коронавірусу

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь