Змін у розкладі польотів у Миколаївському міжнародному аеропорті неспостерігається.

У зв’язку з численними зверненнями до аеропорту стосовно можливих змін в рейсах з/до Миколаївського міжнародного аеропорту повідомляється, що на даний момент авіакомпанії, рейси яких обслуговуються у Миколаївському міжнародному аеропорті, не надавали жодної інформації щодо можливих змін у розкладі польотів, інформує Миколаївський міжнародний аеропорт.

Всі авіарейси, які заплановані на найближчі дні: Миколаїв – Київ – Миколаїв («Мотор Січ») та Миколаїв – Стамбул – Миколаїв (Turkish Airlines) будуть виконані за графіком.

"Найбільше питань у пасажирів виникає стосовно заяви авіакомпанії Turkish Airlines щодо компенсації за авіабілети в період з 13 по 28 лютого. Хочу звернути вашу увагу, що мова йде про додаткову опцію, а не скасування рейсу. Ця опція дає пасажирам додаткове право на обмін або повернення квитка у випадку, якщо у вас змінилася плани. Таке рішення наших партнерів Turkish Airlines лише ще раз доводить, що це відповідальна компанія, для якої інтереси пасажирів на першому місці", – повідомив директор Миколаївського міжнародного аеропорту Петро Кизим.
Предыдущая статьяВ зоні ООС окупанти шість разів порушили «тишу»
Следующая статьяУ Миколаєві пройшли всеукраїнські змагання з легкої атлетики 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь