Відновлення стадіону «Артанія», який реконструюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», продовжують і у 2022 році. На зараз тривають роботи другої черги.

Про це повідомив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Ігор Кузьмін під час інспекції ходу виконання робіт на об’єкті.

Як він зазначив, під час другої черги робіт планується збільшити кількість місць для глядачів. Для цього буде відновлено трибуну стадіону та ще одну побудують навпроти. Також з’являться бігові доріжки, де можна буде займатися легкою атлетикою. Надалі буде відремонтовано адміністративну будівлю стадіону, проведено термосанацію готелю та встановлено табло.

Своєю чергою народний депутат України Олександр Пасічний розповів, що Очаків планують зробити південним центром розвитку футболу і для цього в місто вже залучають багато всеукраїнських дитячих і дорослих спортивних змагань.

«Навіть 300 дітей одночасно приїздили сюди з усієї України, але якістю футбольного поля були не дуже задоволені. Ми розмовляли з мером міста та його командою, що дуже важливо для Очаківщини розширювати сезон, щоб більше залучати туристів, деякі займаються в тому числі спортом. Таким чином ми хочемо Очаків зробити туристичним магнітом, щоб спортсмени сюди приїжджали. Потім вони будуть розповідати, яке тут гарне місто на березі Чорного моря. Будемо розширювати сезон та в бархатовий сезон залучати спортивні змагання, а для цього має бути якісний стадіон», - пояснив він.

Директор підрядної організації Михайло Мазур нагадав, що перша черга робіт коштувала 20 мільйонів гривень. Під час якої підрядники зняли старе покриття стадіону, встановили дренажну систему для відводу вологи та постелили нове якісне покриття зі штучної трави. Також він додав, що через декілька тижнів поле вже можна буде використовувати.

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)
Предыдущая статьяМіжнародна співпраця допомогла врятували життя хворому жителю Миколаївщини — його доправили додому спецлітаком з Фінляндії
Следующая статьяНа Николаевщине в школах-интернатах не хватает финансирования даже на питание для детей и коммуналку

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь