Сьогодні, 10 лютого, у Миколаївській мерії вручили 13 ордерів на житло миколаївцям пільгових категорій. Це учасники АТО/ООС та внутрішньо переміщені особи.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Для миколаївців придбали  однокімнатні, трикімнатну та двокімнатні квартири. Минулого року кошти виділили з бюджетів трьох рівнів: міського, обласного та державного. З міської казни на ці цілі спрямували понад 7,6  млн.грн.

Олександр Сєнкевич зазначив, що в міській раді панує порозуміння у питанні щодо надання допомоги внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО/ООС.

«Хочу подякувати усім депутатам міської ради, які одноголосно підтримали виділення коштів для співфінансування обласної програми «Турбота», в рамках якої придбали житло. Я дуже радий, що минулого року ми реалізували проєкт. І сподіваюсь, що у поточному році виділять кошти з державного бюджету для придбання квартир. Ми же обов’язково виділимо кошти для співфінансування», - зазначив міський голова. 

У свою чергу, віцемер Юрій Степанець зазначив, що минулого року у Миколаєві створено управління, яке опікується внутрішньо переміщеними особами та ветеранами війни. Він підкреслив, що у січні міська рада подала заявку до Міністерства з питань реінтеграції та тимчасово окупованих територій України щодо виділення коштів на житло у поточному році.

Предыдущая статьяМайже половина українців, які шукають роботу, не проти виїхати на заробітки за кордон — опитування
Следующая статьяМиколаївська ТЕЦ здійснила перерахунок платежів за тепло: список адрес

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь