Виконавчий комітет Миколаївської міської ради на засіданні дев’ятого лютого затвердив рішення щодо відшкодування вартості зубопротезування для учасників антитерористочної операції та операції об’єднаних сил, членам сімей загиблих (померлих) в АТО/ООС та Революції Гідності.

Про це пише «Суспільне».

За словами начальника управління у справах ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб Миколаївської міської ради Олександра Терещенка, згідно з програмою «Соціальний захист 2022», на зубопротезування передбачили 1 мільйон 92 тисячі гривень.

Люди, які звернулися до управління за послугою відшкодування вартості зубопротезування з дороговартісних матеріалів, мають право на цю послугу один раз на п’ять років.

Для того, щоб вставити в чергу для забезпечення відшкодування вартості зубопротезування, необхідно особисто звернутися із відповідною заявою до управління у справах ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб Миколаївської міської ради.

Предыдущая статьяМиколаївська ТЕЦ здійснила перерахунок платежів за тепло: список адрес
Следующая статьяМіжнародна співпраця допомогла врятували життя хворому жителю Миколаївщини — його доправили додому спецлітаком з Фінляндії

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь