Рішенням господарського суду Миколаївської області задоволено позов прокурора в інтересах держави до Миколаївської міської ради, бюджетної установи Миколаївської міської ради «Культурно-ігровий комплекс «Дитяче містечко «Казка», та підприємця про визнання недійсним договору щодо провадження підприємницької діяльності на території дитячого містечка.

Про це повідомили в прокуратурі.

Прокурором, при опрацюванні інформації, оприлюдненої у регіональних ЗМІ, установлено, що за умовами спірного договору суб’єкту господарювання фактично передано в користування цілісний майновий комплекс містечка балансовою вартістю майже 18  млн грн.

Водночас, внаслідок того, що розпорядження комунальним майном здійснено всупереч вимогам чинного законодавства, без застосування передбачених законом процедур, розмір плати за його використання істотно занижено, у зв’язку з чим бюджет міста щорічно  втрачав майже  3 млн грн.

Таким чином, суд підтвердив необхідність чіткого та неухильного дотримання законності при передачі комунального майна в користування та захистив право містян  на  безкоштовний  відпочинок.

Нагадаємо, конкурс на оренду дитячого містечка «Казка» виграла фірма підприємця Олександра Скрипіна, який також займається встановленням атракціонів на новорічні світа на Соборній площі.

Предыдущая статьяУ Миколаєві в онлайн-режимі можна зареєструвати місце проживання
Следующая статьяУкраїнець намагався вивезти до Польщі раритетне авто

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь