45,3% українців, які шукають роботу, не проти виїхати на заробітки за кордон у поточному році, решта ж 54,7% їхати для роботи з країни не планують.

Про це свідчать результати опитування, проведеного сайтом пошуку роботи Jooble, пише «Дело.юа»

При цьому 68,8% опитаних не мають попереднього досвіду поїздки за кордон на заробітки, а 31,2% українців відзначили, що такий досвід мають.

Найважливішою мотивацією для поїздки на заробітки за кордон користувачі вказали більш високу зарплату. Також у трійку головних причин увійшли відсутність постійної роботи в Україні та можливість накопичити кошти завдяки безкоштовному проживанню та харчуванню від роботодавця.

Крім того, серед причин відзначають кращі умови праці, легальне працевлаштування, медичне страхування та зручний графік.

Стримуює українців від поїздки на заробітки найчастіше наявність сім’ї, стан здоров’я, небажання змінювати звичний спосіб життя, страх зіштовхнутися з шахраями, наявність стабільної роботи в Україні, відсутність закордонного паспорта, відсутність заощаджень, незнання мови іншої країни, відсутність вакцинації, а також страх не облаштувати побут новому місці.

48,8% опитаних вказали, що бажаний рівень заробітної плати за кордоном для них становить понад 30 тисяч гривень. Для 38,8% опитаних було б достатньо від 20 тисяч до 30 тисяч гривень. 10,9% респондентів задовольнилися б і сумою від 15 тисяч до 20 тисяч гривень, а для 1,9% взагалі було б достатньо отримувати хоча б еквівалент 10 тисяч гривень.

Предыдущая статьяУкраїнець намагався вивезти до Польщі раритетне авто
Следующая статьяУ Миколаєві внутрішньо переміщені особи та учасники АТО отримали ордери на житло

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь