Сьогодні, 9 лютого, у Миколаєві затвердили відшкодування різниці між розміром ціни на житлово-комунальні послуги, що затверджувались місцевою владою, повідомляє Миколаївська міська рада.

"Це стосується різниці між встановленими та економічно обґрунтованими тарифами, яка виникає у наших теплопостачальних підприємств і яку згідно законодавства ми повинні відшкодовувати", - пояснив віцемер Юрій Степанець.

Міський голова Олександр Сєнкевич нагадав, що минулого року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, передала повноваження з регулювання діяльності теплопостачальних підприємств органам місцевого самоврядування. Йдеться про формування тарифів на тепло.

"Між органами місцевого самоврядування, Кабінетом Міністрів України та Нафтогазом було підписано меморандум про незмінні ціни на тепло для населення протягом опалювального періоду. Завдяки цьому ціни на газ було збережено на рівні біля 8 гривень за кубічний метр. Наразі ж ринкова ціна на газ перевищує 30 гривень. Таким чином, населенню забезпечено соціальні гарантії", - сказав Олександр  Сєнкевич. 

Зі слів Олександра Сєнкувича, тариф встановлено економічно необґрунтований, згідно меморандуму вони мають відшкодовувати теплопостачальним підприємствам цю різницю.

Предыдущая статьяМиколаївські правоохоронці знайшли 16-річного підлітка, який пішов із дому на дві доби
Следующая статьяНа ремонт веслувального басейну яхт-клубу Корабельного району місто виділило майже 2,5 млн. гривень

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь