Служба автомобільних доріг Миколаївської області попросила власників білбордів прибрати їх із придорожньої частини, оскільки конструкції заважають проведенню ремонта.

Про це Служба повідомила на сторінці у Facebook.

У Службі зазначають, що ключові об’єкти «Великого будівництва» на 2022 рік – це під’їзні шляхи Одеським та Херсонським напрямками. Далі планується масштабна реконструкція траси М-14 «Одеса-Мелітополь-Новоазовськ» з подальшим її розширенням до 4 смуг руху.

Роботи з розширення мають виконати на дільницях від 126 до 129 кілометра, та від 139 до 142. Проте розширити дорогу не дозволяють білборди, які встановлені на придорожній частині.

«Для ефективного та швидкого просування ремонтних робіт заважають численні білборди, які заполонили всю придорожню територію та розділювальну смугу. Відповідно до чинного законодавства України право власності на земельну ділянку в межах смуги відведення автодороги належить Службі автодоріг. Крім того, терміни оренди даних рекламних конструкцій давно вичерпані», - йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим, Служба просить власників білбордів терміново їх демонтувати, або САД зроблять це самостійно.

«Шановні власники об'єктів зовнішньої реклами! Просимо вас у термін до 1 березня 2022 року самостійно розібрати рекламні конструкції, що належать вам. Інакше білборди демонтують дорожники і зберігатимуть на складах генеральної підрядної організації», - сказано в повідомленні. 

Окремо, САД звернулася до виконавчих органів, щоб у разі надання дозволу на встановлення білбордів на придорожній території вони погоджували це зі Службою.

Предыдущая статьяВ ніч з 7 на 8 лютого у Миколаєві очікується сильна злива — комунальники екстрено розчищають ливнівки
Следующая статьяВ Миколаєві врятували собаку, який провалився під кригу на річці Інгул (ВІДЕО)

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь