Сьогодні, 7 лютого, під будівлею Миколаївської обласної державної адміністрації пройшов мітинг ФОПівців — вони вимагали збереження спрощеної системи оподаткування та скасування величезних штрафів за помилки у документації.

Про це з місця події повідомляє кореспондент сайту «Версія«.

Близько 300 підприємців зібралися під стінами Миколаївської обласної державної адміністрації. Протестувальники вимагали від влади сісти за стіл перемов та розробити спільний законопроект.

«Ми хочемо, щоб влада пішла до нас на поступки, щоб ми сіли за стіл переговорів і починали розробляти будь-який законопроект, що влаштує обидві сторони», - наголосили пікетувальники. 

Серед гасел учасників акції – «Не оставляйте детей голодными»», «Моя работа- моя жизнь», «ФОП основа праці», «Ні – фіскалізації».

Мітингувальники виступали проти фіскалізації, яка набула чинності з нового року. З 1 січня всі фізичні особи-підприємці повинні використовувати касові апарати. Правило не поширюється на ФОПів 1-ої групи і тих, хто працює з бізнесом без проведення розрахункових операцій.

Одна із кураторів акції також наголосила, що вони не бояться фіскалізації, але вони незгодні з тим, що за будь-яку помилку доведеться сплачувати величезні штрафи, які призведуть до банкруцтва.

«Ми не боїмося фіскалізації, але справа в тому, що за цією гарною фіскалізацією, цим словом, стоять шалені штрафи. За будь-яку помилку, за невелику помилку, ми не заробляємо ці гроші. На сьогоднішній день будь-який штраф, а штраф починається від 14 000 грн, я рахувала, це за маленьку помилку в РРО і до конфіскації майна. Тому що ми, не будемо виплачувати штрафи від 100 тис і більше. Ми просто будемо змушені тоді закрити свій бізнес та поїхати», - наголосила куратор проекту.
Предыдущая статьяВ Миколаєві врятували собаку, який провалився під кригу на річці Інгул (ВІДЕО)
Следующая статьяМиколаївська філармонія переїде до Будинку офіцерів флоту після його реставрації

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь