29 громад Миколаївської області долучилися до реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади». Станом на 5 лютого, офіцери вже працюють у семи громадах Миколаївщини.

За словами начальника сектору взаємодії з громадами управління превентивної діяльності Нацполіції в Миколаївській області Олександра Козловця, на території Миколаївщини проєкт «Поліцейський офіцер громади» почали впроваджувати у 2020 році. Тоді до проєкту долучилися чотири громади: Галицинівська, Бузька, Олександрівська та Ольшанська. Про це повідомляє Суспільне.

"У 2021 році ще три громади долучилися позапланово до проєкту. У 2022 році відбувся плановий запуск. На першому етапі ми відібрали 22 громади, які висловили підтримку у виконанні умов прєкту, і, як результат, ми підписали меморандум про співпрацю між громадами та Головним управлінням Нацполіції у Миколаївській області", — розповів Олександр Козловець.

Поліцейський офіцер громади у сільській місцевості признається на дільницю з чисельністю до шести тисяч населення, а в містах — до семи тисяч. Для участі у проєкті громада має відкрити поліцейську станцію та забезпечити офіцера службовим автомобілем. Гроші на це мають виділити з місцевого бюджету.

За словами начальника Головного управління Нацполіції в області Сергія Шайхета, офіцер громади працюватиме виключно на її території та не залучатиметься до виконання завдань поза її межами.

"Поліцейський офіцер громади, як ніхто інший знає проблеми людей, адже і сам є місцевим мешканцем того населеного пункту, де і працює. Він не залучається до виконання завдань за межами громади, тож усі його зусилля зосереджені на забезпечення правопорядку на ввіреній", — сказав Сергій Шайхет під час підписання меморандуму про співпрацю 27 січня.

Зі слів Сергія Шайхета, в офіцера громади досить широкі повноваження: від превентивної роботи у школах, контролю за безпекою дорожнього руху й до попередження та викриття злочинів.

Станом на 5 лютого триває конкурсний відбір на посади поліцейських офіцерів громади.

"Набираємо співробітників, які планують працювати у своїх громадах та забезпечувати у них правопорядок. Тому зараз активно відвідуємо відділи поліції, з метою укомплектування громад поліцейськими офіцерами громади", — розповів Олександр Козловець.

Конкурс триватиме до 24 лютого. Після цього будуть тривати інші етапи відбору: тестування, співбесіда, поліграф та навчання.

Предыдущая статьяУкраїна відключиться від енергосистеми Білорусі та Росії
Следующая статьяУ березні Apple планує представити новий бюджетний iPhone

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь