У Миколаєві налічується 222 бомбосховища, з них станом на 3 лютого перевірені 179. За результатами перевірки, готові до використання за призначенням 70. У решти відсутнє або зламане фільтро-вентиляційне обладнання.

За словами начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради Олександра Герасімені, захисні споруди повинні мати запасний вихід та лаз, бути обладнаними вказівниками та герметичними дверима, всередині мають бути санвода, санвузли, інструменти, засоби хімічного захисту, а також обладнання для фільтрації повітря від хімічних речовин та радіоактивного пилу, повідомляє Суспільне.

вигун, який має бути в захисній споруді, працює в подвійному режимі: ручному та електричному. Тобто при відключенні світла є можливість продовжувати фільтрувати повітря за допомогою ручки, встановленої на двигуні", — розповів Олександр Герасіменя.У Миколаєві з 179-ти бомбосховищ до використання готові 70. У решти не працюють фільтри

Підвал п’ятиповерхівки, що розташована за адресою вулиця Біла, 59, може слугувати тимчасовим укриттям в разі небезпеки. Мешканці будинку про це знають.

"Ну, так, наш підвал хай би й "на трієчку" слабеньку, але піде", — сказала мешканка будинку Галина Кузьміна.У Миколаєві з 179-ти бомбосховищ до використання готові 70. У решти не працюють фільтри

Перебувати в тимчасовому укритті люди зможуть до шести годин — у тимчасових укриттях відсутня вода, харчові запаси та засоби захисту. За словами Олександра Герасімені, міське управління з питань надзвичайних ситуацій централізовано збирало інформацію щодо підвальних приміщень у житлових будинках.

"Було таке завдання від керівництва міста, ми ходили описували всі підвали. Замірювали їх, дивилися, якої вони квадратури та розраховували, скільки людей там може укритися. І на підвалах ми писали, що мешканці такого будинку можуть укритися в такому підвалі", — розповіла заступниця директора управляючої компанії "Ліски-М" Ганна Гоголіцина.

За словами Олександра Герасімені, фільтро-вентиляційне обладнання в спеціалізованих укриттях не оновлювалось понад 50 років.

"Постача електродвигуна та фільтра коштує 240 тисяч гривень. Тобто на придбання для 70-ти захисних споруд комунальної форми власності цього фільтро-вентиляційного обладнання необхідно майже 17 мільйонів гривень", — сказав Олександр Герасіменя.У Миколаєві з 179-ти бомбосховищ до використання готові 70. У решти не працюють фільтри
Предыдущая статьяВ Україні з 1 січня стипендії підвищені в 1,5 рази
Следующая статьяГороскоп на сегодня, 5 февраля, для каждого знака зодиака

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь