В Україні стартувала «Програма медичних гарантій», в якій передбачені 38 пакетів послуг надання допомоги пацієнтам. У 2022 році в Миколаївській області шість лікарень подали заявки на отримання нового пакету послуг.

Про це під час брифінгу розповів начальник управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Максима Безносенко.

За словами Максима Безносенка, у 2022 році додано два нових пакети послуг.

Новим пакетом послуг є “Готовність до надання медичної допомоги в умовах поширення інфекційних захворювань, епідемій та в інших надзвичайних ситуаціях”.

"Він має свої критерії, тобто він розрахований на обслуговування 200 тисяч населення. У Миколаївській області ми подали на цей пакет шість лікарень: це наша Первомайська лікарня, Вознесенська, Новоодеська й у Миколаєві фтизіопульмонологічний центр, п’ята міська лікарня та обласна інфекційна лікарня", — говорить Максим Безносенко.

Ще одним пакетом послуг є «Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня».

"Це новий пакет, які отримують наші заклади, у яких є основний пакет хірургічних операцій. Він відрізняється тим, що пацієнт може прийти, отримати операцію і бути виписаний з лікарні протягом 24 годин", ­— розповідає Максим Безносенко.

За його словами, до складу пакету входять офтальмологічні операції — це невеликі операції на підкіжно-жировій клітковині, гінекологічні маніпуляції, операції на суглобах. Про це повідомляє Суспільне.

Предыдущая статьяЖитло за народні гроші: миколаївський нардеп Негулевський отримав 240 тисяч гривень з бюджету у якості компенсації за оренду оселі в столиці
Следующая статьяУ Харкові СБУ викрила «серійного» псевдомінера (відео)

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь