Упродовж останнього тижня в Миколаєві спостерігається стрімке зростання захворюваності на коронавірус. Кількість хворих обліковується вже сотнями. Поширюється новий штам коронавірусу «Омікрон».

"Під час попередньої хвилі коронавірусу за такої кількості хворих стаціонари вже були завантажені, - каже начальниця управління охорони здоров’я міськради Ірина Шамрай. -  Сьогодні в стаціонарних відділеннях, де лікують дорослих, з 950 ліжок зайняті 277. Тобто завантаженість біля 30%". 

При цьому кисневої підтримки потребують 110 хворих. У реанімаціях — 22 пацієнти. В пологовому відділенні міської лікарні №5 перебувають 39 жінок. 

Найгірша ситуація у міській дитячій лікарні №2, - зазначила Ірина Шамрай. - У закладі розгорнуто 60 ліжок для маленьких пацієнтів з ковід. А хворих на сьогодні вже 77. Ми написали листа до обласного управління охорони здоров’я, щоб збільшити кількість ліжок до 100. Можливості такі є”.  

Лише за останню добу зафіксовано 94 випадки хвороби серед дитячого населення. Перебіг у дітей легший. Кисневої підтримки в лікарні потребують лише троє. 

Новий штам коронавірусу дуже швидко поширюється. На думку Ірини Шамрай, Миколаївщина вже за тиждень перейде до “червоної” зони, інформує Миколаївська міська рада.

Предыдущая статьяНа річці Інгул під кригу провалися чоловік – діставати з води постраждалого довелося рятувальникам
Следующая статьяУ Миколаєві знайшли повішаним військового морської піхоти

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь