У Миколаєві 29 січня у Будинку вчителя для громадськості презентували програму «Соціальний захист 2022» та програму з національно-патріотичного виховання молоді на 2022 рік. Участь у заході брали представники місцевої влади, ветерани АТО/ООС, ВПО, члени сімей загиблих військових.

Про це повідомляє сайт «Версія» з посиланням на Суспільне.

За словами начальника управління у справах ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб Миколаївської міської ради Олександра Терещенка, на санаторно-курортне лікування ветеранів Другої світової війни з міського бюджету виділили 1 мільйон 88 тисяч гривень.

"На безоплатний капітальний ремонт власних жилих будинків і квартир осіб з інвалідністю внаслідок війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, у 2022 році виділено 500 тисяч гривень", — розказав Олександр Терещенко.патріотичне вихв

За словами Олександра Терещенка, також у місті є програма з відшкодування родинам вартості встановлення надгробка загиблим в АТО/ООС військовим.

"На даний момент 32,5 тисячі гривень компенсується за встановлення надгробка. Цю програму теж удосконалюємо, порядок її використання і вона буде діяти, і це, на мій погляд, теж дуже важливо", — розказав Олександр Терещенко.

Окрім цього, на придбання у комунальну власність житла для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на квартирному обліку, у 2022 році виділили п’ять мільйонів гривень.

За словами заступника міського голови Юрія Степанця, на реалізацію міської програми з національно-патріотичного виховання виділили близько 200 тисяч гривень. У рамках цієї програми відбуватимуться заходи національно-патріотичного напрямку у закладах освіти, культурно-спортивні заходи для ветеранів АТО/ООС, встановлення флагштоків біля надгробків загиблих військових на сході України, проведення культурно-масових заходів на військові та державні свята.

Предыдущая статьяУ Миколаєві рятувальники підчас рейду виявили двох молодиків, які гуляли по тонкому льоду
Следующая статьяУ Миколаєві знайшли та знищили артилерійський снаряд

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь