На зупинках громадського транспорту в Миколаєві з’явилась нова навігація та айдентика. В рамках пілотного проекту новий дизайн із використанням кольорів туристичного бренду «Місто на хвилі» вже втілений на п’яти трамвайних зупинках.

Про це повідомляє сайт «Версія» з посиланням на Миколаївську міську раду.

Дизайнер Валентин Ігнатов не лише розробив унікальний макет для зупинкових комплексів, підкресливши їх винятковий характер, а й оновив дизайн схеми руху електротранспорту.

«Це пілотний проект оновлення дизайну миколаївських зупинок з використанням туристичного бренду. Наш подальший крок – це спільне визначення єдиної концепції облаштування та підготовки уніфікованих зразків зупинкових павільйонів», - каже Анна Ганжул, в.о. директора Агенції розвитку Миколаєва.

Оновлена повноформатна схема вміщає в собі різну корисну для користувача інформацію. Таку як пересадки на інші гілки трамваю, виходи до вокзалів і причалів, виходи до місцевих туристичних локацій (інформацію про парки, зони відпочинку та інфраструктурні об’єкти). Містить зонування, маршрути водного пасажирського транспорту та шляхи залізничного пасажирського транспорту. Також присутня транслітерація назв зупинок й міських об’єктів, інформація про довжину маршруту, час роботи та середній інтервал руху трамваю.

Новий дизайн зупинок з’явився на трамвайних маршрутах №1 та №3 по вулиці Потьомкінська та вулиці Декабристів.

Зазначимо, що зупинки громадського транспорту як і будь-який об’єкт благоустрою в місті постійно страждають від рук вандалів. Тому стан зупинки — це відповідальність не тільки органів місцевого самоврядування, а й кожного мешканця громади.

Предыдущая статьяВ миколаївській інфекційній лікарні відмовилися оформляти на роботу новопризначену керівницю закладу Студзинську, а звільнена директорка Федорова намагається поновитися на посаді через суд
Следующая статьяМиколаївські лікарі та чиновники не знають, чи вистачить коштів на підвищення зарплати медикам

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь