Від сьогодні в Миколаєві працює моніторингова група Міністерства охорони здоров’я України, яка здійснює перевірку організації та якості надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

Про це повідомляє сайт «Версія» з посиланням на голову Миколаївської обласної ради Ганну Замазєєву.

До складу групи увійшли спеціалісти МОЗ, НСЗУ, фахівці управлінь охорони здоров’я та інфекціоністи.

«Тому прийнято рішення щодо переносу сесії обласної ради для того, щоб врахувати усі рекомендації моніторингової групи МОЗУ, які надалі будуть прийняті за основу рішень по підтримці усіх миколаївських лікарень, в тому числі й ковідних.

Окремо профільні спеціалісти ОДА та обласної ради, на підставі рекомендацій голови постійної комісії з медичних питань Ірини Шабільянової додатково опрацьовують питання, щодо пошуку фінансового ресурсу в обласному бюджеті.

Саме тому, головою облдержадміністрації Віталієм Кімом сьогодні буде підписано розпорядження щодо розподілення 10 млн грн з резервного фонду обласного бюджету, які підуть на невідкладні заходи боротьби з ковідом.

Зокрема, на закупівлю ліків і співфінансування проектів по кисневим системам в наших лікарнях на які з державного бюджету була отримана субвенція у розмірі 22,5 млн грн.

Предыдущая статьяУ Миколаєві 17 та 18 листопада розведуть мости
Следующая статьяФранція оголосила про початок п’ятої хвилі COVID-19

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь