В ООН вимагають забезпечити гуманітарний доступ, доступ журналістів та юристів на територію, де перебувають біженці.

Про це інформує сайт «Версія» з посиланням на Корреспондент.net.

Рада безпеки Організації Об’єднаних Націй має намір скликати екстрене засідання через ситуацію з мігрантами на кордоні Білорусі та Польщі.

Зокрема, верховний комісар ООН з прав людини Мішель Бачелет заявила, що вражена ситуацією, що склалася на кордоні між країнами, оскільки люди «там змушені перебувати на морозі». 

«Я вражена тим, що велика кількість мігрантів і біженців, як і раніше, залишаються в жахливому становищі, за температури, близької до мінусової, на кордоні Білорусі та Польщі», — заявила Бачелет. 

Вона закликала країни терміново вжити заходів. 

«Я закликаю зацікавлені держави вжити негайних заходів щодо розрядки та вирішення цієї нетерпимої ситуації відповідно до їхніх зобов’язань відповідно до міжнародних стандартів у галузі прав людини та біженців», — додала вона. 

Вона також закликала до негайного гуманітарного доступу, доступу журналістів та юристів на територію, де перебувають біженці. 

«Кілька людей вже померли за останні місяці — уряди в регіоні не можуть не діяти і допустити, щоб загинуло ще більше людей», — наполягає вона. 

В результаті цих заяв Естонія, Франція та Ірландія закликали до екстреного засідання Ради Безпеки ООН. Воно має відбутися 11 листопада у другій половині дня.

Предыдущая статьяВ Україні зростає захворюваність на коронавірус
Следующая статьяУ світі закінчуються шприци

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь