Дев’ять вагонів, що пройшли капітальний ремонт на потужностях АТ «Укрзалізниця», уже з 12 листопада курсуватимуть у складі пасажирського поїзда № 766 Київ — Херсон.

Про це повідомляє сайт «Версія» з посиланням на керівника пасажирського напрямку компанії Олександр Перцовський.

Вагони-трансформери підходять і для довгих, і для коротких маршрутів. Оновлений рухомий склад має сучасні елементи конструкції: кузов вагона, даховий кондиціонер, нові віконні блоки із склопакетами, ролетні системи для захисту від сонця. Також у купе встановлені USB-розетки біля кожного місця, під столиками — спеціальні полички для підзарядки телефонів, купе обладнані індивідуальними системами клімат-контролю. Це плановий капітально-відновлювальний ремонт, який коштує близько 16 млн грн, що майже вдвічі дешевше за придбання нового вагона. Середня ціна нового вагона — близько 30 млн грн.

Роботи здійснюються на власних виробничих потужностях АТ «Укрзалізниця». Зокрема, капітально-відновлювальний ремонт зазначених вагонів виконано в депо Бахмач, Каховка, Синельникове. Після такої модернізації компанія отримує фактично нові вагони, однак їх вартість суттєво нижча від вартості нових.

Предыдущая статьяТемпература на Землі підвищиться до 2,4°C
Следующая статьяЯк, ймовірно, виглядатиме майбутній iPhone 14 Pro

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь