Згідно з короткостроковими планами країн світу щодо боротьби з глобальним потеплінням, до кінця цього століття середня температура на Землі підвищиться до 2,4°C.

Про це інформує сайт «Версія» з посиланням на Суспільне.

Про це свідчать дані організації Climate Action Tracker, оприлюднені на конференції Організації об’єднаних націй з питань зміни клімату Conference of the Parties 26 у Глазго.

При такому підвищенні температури значно підвищиться рівень моря, посиляться посухи та повені. Значна спека та більш потужні шторми призведуть до руйнувань у всьому світі, пише видання.

Журналісти підкреслюють, що дана оцінка різко контрастує з оптимістичними прогнозами, які були представляли на саміті минулого тижня. Згідно з останніми, підвищення температури має зберегтися на рівні 1,8°C-1,9°C завдяки зобов’язанням, оголошеним країнами на цих переговорах.

Зазначається, що оцінка Climate Action Tracker, яка, як пише The Guardian, є найповажнішою у світі компанією з кліматичного аналізу, була заснована на короткострокових цілях країн на наступне десятиліття.

«Ми занепокоєні тим, що деякі країни намагаються зображати саміт COP26 так, ніби межа (утримання глобального потепління на рівні – ред.) 1,5°C вже майже в сумці. Але це не так, ми дуже далеко від цього, і вони применшують потребу виконувати короткострокові цілі на 2030 рік відповідно до 1,5°C», – каже виконавчий директор Climate Analytics Білл Хейр.

За словами Хейра, лідерам країн світу необхідно зробити акцент на короткострокових заходах зі зниження викидів. Аналітики прогнозують, що вже до 2030 року кількість викидів в атмосферу вдвічі перевищуватиме показник, необхідний для стримування глобального потепління на позначці 1,9°C.

Предыдущая статьяВисадку людини на Місяць заплановано на 2025 рік
Следующая статьяУкрзалізниця: оновлені вагони-трансформери курсуватимуть Київ — Херсон

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь