33 домашні тварини живуть вдома у волонтерки Олени Калаянової. Свій, поки незареєстрований притулок, жінка назвала «Лапкин дім».

Про це інформує сайт «Версія» з посиланням на Суспільне.

Загалом у квартирі Олени Калаянової живуть 31 кіт та дві собаки. За словами жінки, у кожного своя історія."Лапкин дім": у квартири жительки Миколаєва мешкають 33 тварини

П’ять кошенят, загорнутих у пакет, жінка знайшла ввечері восьмого листопада в сміттєвих баках, коли пішла викинути сміття. Кошенят волонтерка планує показати ветеринарові та надалі сподівається знайти їм господарів.

"Лапкин дім": у квартири жительки Миколаєва мешкають 33 тварини

Показує іншу свою підопічну: «Це Іванка, називаємо так на неї. Знайшла я її за містом, перед новим роком, такий подаруночок був. Вона була в ящичку, лапки були зв’язані, на шиї проволока була, ранка. Вся брудна була», — говорить жінка.

Олени Калаянова розповіла, що тварин любить з дитинства, завжди намагалась допомагати через волонтерів та сама. Понад два роки тому до жінки по допомогу звернулась знайома, яка тримала вдома котів.

«Люди забирали тварин у сім’ю, когось я забрала, і навели їй лад. Я їй сказала, аби більше не брала нових тварин, адже немає вона можливості, уже у віці. Кажу: «Ви не можете за ними доглядати, не мучите тварин». Пообіцяла більше нікого не брати. З цього все і почалось, ось два з половиною роки мій притулок «Лапкин дім», — каже Олена Калаянова."Лапкин дім": у квартири жительки Миколаєва мешкають 33 тварини

У майбутньому жінка планує переїхати до будинку із подвір’ям, в якому можна буде організувати більший притулок та офіційно зареєструвати зоозахисну організацію.

«Я зможу більше допомагати тваринам, показувати позитив, аби люди бачили, що добро робити треба. Мене знаходять здебільшого, коли потрібно рятувати, а так підтримки мало», — говорить волонтерка.

Предыдущая статьяВакцинуватися від COVID, швидше за все, доведеться щороку
Следующая статьяВисадку людини на Місяць заплановано на 2025 рік

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь