Культурна галузь у Миколаєві потребує 260 млн грн фінансування з бюджету загального фонду. Окрім того, 30 млн грн необхідні на розвиток культурних об’єктів.

Про це повідомляє сайт «Версія» з посиланням на Суспільне.

За словами начальника управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрія Любарова, фінансування культурної галузі в розмірі 290 млн грн – це 5,9 відсотка від загального бюджету Миколаєва.

«Бюджет Миколаєва складає чотири мільярди дев’ятсот мільйонів гривень на рік. Будемо просити у депутатів на розвиток культурної галузі міста мінімум 260 мільйонів», – розказав Юрій Любаров.

За словами Юрія Любарова, мінімальна сума, яка необхідна на потреби галузі на рік – це 260 мільйонів гривень.

«За прогнозами місто виділить лише 229 мільйонів на всю галузь, а це не покриє потреби навіть загального бюджету», – розказав Юрій Любаров.

Напрямки фінансування галузі культури із загальний бюджет – 260 млн грн

За словами Юрія Любарова, усі бібліотеки міста потребують 57 млн грн, Палаци та будинки культури – 47,5 млн грн, мистецькі школи – 85 млн грн, інші заклади (містечко «Казка», Централізована бухгалтерія) – 14,5 млн грн, Миколаївський зоопарк – 51 млн грн, охорона культурної спадщини (розкопки у «Дикому саду») та святкові заходи – п’ять млн грн.

Напрямки для фінансування галузі культури із бюджет розвитку — 30 млн грн.

Бібліотечні фонди потребують 1,7 млн; комп’ютерна техніка, музичні інструменти, звукова/світлова апаратура, костюми на всі заклади міста — 13 млн; світлова ілюмінація на Соборній «Зоряне небо» — 1,3 млн грн; капітальний ремонт «Виставкової зали» — три з половиною млн грн.

Предыдущая статьяЗа вигул собаки без намордника загрожує до 340 гривень штрафу
Следующая статьяГороскоп на сегодня, 10 ноября, для каждого знака зодиака

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь