В області відсутні критичні проблеми – браку кисню в лікарнях не виявлено, а кількість ліжок, визначених для госпіталізації хворих на COVID-19 достатня.

Про це розповіла заступниця Міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак під час брифінгу, проведеного в рамках робочого візиту чиновниці на Миколаївщину, інформує Миколаївська ОДА.

«По лікарнях, тобто по ліжках, є наступна ситуація. Я пройшлася по двох лікарнях, де є «ковідні» ліжка. Подивилася як загалом організовано внутрішні процеси та побачила вільні ліжка в цих лікарнях. Важливим є те, щоб лікарні були забезпечені медикаментами й киснем. Щодо кисню. Ми з колегами це проговорювали й жодна лікарня мені не задекларувала того, що вони мають перебої з киснем. Але якщо виникає загроза таких перебоїв, то тоді з однієї лікарні в другу доставляються балони. Також долучаються підприємства в області, які додають своїх потужностей кисню», – сказала пані Ірина.

При цьому вона зауважила, що головне мати не позитивні показники, а надавати ефективну медичну допомогу для хворих та порекомендувала працювати над розгортанням додаткової ліжкової мережі у відділеннях для хворих на COVID-19.

Предыдущая статьяВідсьогодні без щеплення не допустять до роботи представників деяких професій
Следующая статьяВ Миколаївській області 812 нових випадків COVID-19

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь