Миколаївська міська рада налагоджує співпрацю з проектом Агентства США з Міжнародного розвитку USAID «Демократичне врядування у Східній Європі». 2 листопада із регіональною директоркою цього проекту в місті Херсон Ольгою Пономарьовою зустрілись перший заступник міського голови Віталій Луков та директорка Агенції розвитку Миколаєва Анна Ганжул.

Ольга Пономарьова розповіла, що мета проекту – підвищення довіри між громадянами та органами влади задля пом’якшення наслідків російської агресії проти України, інформує Миколаївська міська рада.

«Наше завдання – побудова і розвиток української ідентичності, підсилення спроможності державних структур у наданні послуг населенню, ефективна комунікація та  інформування населення про результати реформ, а також підтримка євроатлантичного руху України», — пояснила Ольга Пономарьова.

Також Ольга Пономарьова розповіла, що проект співпрацює з низкою громадських організацій та може долучати їхніх спеціалістів до роботи над спільним напрямом.

Віталій Луков наголосив, що міська влада активно співпрацює з громадськими  проектами та організаціями і залучає їх до вирішення проблем громади Миколаєва. Так, нещодавно міська рада підписала Меморандум про співпрацю з «Інститутом законодавчих ідей». Ця громадська організація проводитиме антикорупційну експертизу нормативних актів виконавчого комітету міської ради.

«Сьогодні ми працюємо над тим, щоб робота міської влади була максимально прозорою. При міській раді працюють громадські ради, які активно беруть участь у вирішенні наболілих проблем. Наприклад, саме вони нам допомагають боротись із незаконними стоками в річки та незаконним продажем алкоголю», — розповів Віталій Луков.

Під час зустрічі Віталій Луков та Ольга Пономарьова домовились напрацювати перелік напрямів, за якими міська рада може співпрацювати з проектом «Демократичне врядування у Східній Європі», та обговорити їх на наступній зустрічі.

Також у рамках візиту до МиколаєваОльга Пономарьова зустрілась у Миколаєві з молодіжними лідерами. Зокрема, з представниками платформи «MY ART», що займається створенням і підтримкою культурних проектів у Миколаєві.

Предыдущая статьяБільше 26 тисяч нових випадків COVID в Україні
Следующая статьяНа Миколаївщині викрито командира ЗСУ, який збирав таємні відомості військового характеру

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь