Навіть після легкої форми COVID-19 можуть бути ускладнення, які тривають роками. До них відносять постійну втому, депресію, безсоння і так далі.

«COVID у багатьох викликає важкі ускладнення. Навіть у тих, хто легко перехворів — про це мало говорять — у них можуть бути ускладнення, які тривають місяцями. Я знаю людей, у яких ці ускладнення тривають роками. Це хронічна втома, безсоння, депресія, випадання волосся у жінок і чоловіків, болі в суглобах, м’язові болі, зниження працездатності», — зазначив старший радник програми з імунізації центру з контролю і профілактики захворювань США (CDC) в Україні, доктор Умід Шарапов.

За його словами, часто навіть ті, хто перехворів легкій формі, скаржаться на те, що після одужання у них залишається проблема з фокусуванням уваги, уважністю і пам’яттю, інформує РБК-Україна.

«А це впливає на якість роботи. Я чув, що деякі люди навіть звільнилися з роботи, тому що їм стало складно робити інтелектуальну роботу. Також ускладнення від COVID впливають на якість спілкування в сім’ї», — додав Шарапов.

Предыдущая статьяФізики повідомили про найбільшу магнітну бурю на Землі
Следующая статьяМоскаленко розпочала збір підписів депутатів для скликання позачергової сесії облради

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь