2 листопада 2021 року Господарським судом Миколаївської області задоволено позов Баштанської окружної прокуратури про повернення до бюджету коштів, отриманих фірмою «Ювента-Груп Україна» у якості авансу на будівництво басейну у Баштанці.

Про це повідомили у прес-службі відомства.

Прокуратурою з’ясовано, що упродовж 2018-2019 років Баштанською міською радою з суб’єктом господарювання укладено два договори підряду на будівництво басейну для плавання. За вказаними договорами підрядник отримав від Баштанської міської ради попередню оплату в загальній сумі 13,2 млн грн.

У порушення умов договорів, підрядником роботи з будівництва басейну у встановлений строк не виконані, а використання попередньої оплати, яка йому була перерахована за умовами договорів, документально не підтверджена та замовнику не повернута. Таким чином, внаслідок укладених правочинів, громада сподівалась урізноманітнити соціально-культурну та спортивну  інфраструктуру у регіоні, натомість, позбулася власних коштів і не отримала бажаного басейну для плавання. Водночас, товариство мало змогу, останні чотири роки, використовувати бюджетні кошти на власний розсуд. 

«Слід зазначити, що лише органами обласної прокуратури було належним чином відреаговано на порушення інтересів територіальної громади, підготовлено відповідний позов та відстояно його в суді», - йдеться у повідомленні.  

Нагадаємо, будівництво басейну у Баштанці розпочали ще у 2017 році. Загальна вартість проєкту скаладала понад 80 мільйонів гривень. Віділення коштів на водний комплекс з бюджетів усіх рівнів ососбито лобіював екс нардеп від Баштанщини Андрій Вадатурський. Зокрема, з обласного бюджету на басейн було виділено 6 мільйонів гривень.

Але у 2019 році роботи на об’єкті повністю зупинилися. Проти підрядника було порушено кримінальне провадження, а будівництво у середмісті Баштанки станом на сьогодні так і лишилося закинутим.

Предыдущая статьяЗа минулу добу на Миколаївщині знищено 5 вибухонебезпечних предметів
Следующая статьяІноземні трейдери зберігають у режимі митного складу 2 млрд кубів газу

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь