Сполучені Штати схвалили щеплення від COVID-19 дітей віком від 5 до 11 років вакциною Pfizer-BioNtech, заявили органи охорони здоров’я 2 листопада, давши остаточний дозвіл на вакцинацію молодшої вікової групи.

Директор Центру контролю та профілактики захворювань США (CDC) Рошель Валенскі схвалила використання дитячої дози, що становить одну третю дози, передбаченої для вікової групи від 12 до 17 років і дорослих, інформує Суспільне.

Рішення відкриває шлях для початку щеплення дітей віком від 5 до 11 років вже з 3 листопада. За оцінками, 28 мільйонів дітей у США можуть бути вакциновані.

Раніше провідний експерт з інфекційних захворювань США Ентоні Фаучі зазначив, що «якщо все буде добре, і ми отримаємо схвалення регуляторів і рекомендації CDC, дуже імовірно, що вакцини будуть доступні для дітей у віці від 5 до 11 років протягом першого тижня або двох тижнів листопада», – зазначив він.

За словами експерта, значна частина дітей зможе пройти повну вакцинацію до кінця року.

Pfizer заявила, що її вакцина проти COVID-19 ефективна на 91% у віковій групі від п’яти до 11 років, повідомляє The Guardian. Застосування вакцини для дітей віком до 12 років розглядається як ключовий крок у боротьбі з пандемією, зазначає видання.

Предыдущая статьяМиколаївщина безоплатно отримає пересувну лабораторію для моніторингу якості повітря
Следующая статьяЯк записатися на вакцинацію

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь