Миколаївська область безоплатно отримає обладнання для автоматизованого моніторингу якості атмосферного повітря на суму 12,5 млн гривень.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив перший заступник голови Миколаївської ОДА Георгій Решетілов.

Зазначається, що відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з балансу Херсонської регіональної державної лабораторії ім. професора Л.С.Ценковського Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на баланс Миколаївської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів безоплатно передається державне майно. А саме — спеціалізований фургон (пересувна лабораторія).

Мобільна станція екологічного моніторингу дозволить отримувати актуальну інформацію щодо стану навколишнього середовища. Реагувати та розробляти відповідні заходи, направлені покращення ситуації. Також, в разі виникнення надзвичайної ситуації мобільна станція дасть змогу швидко оцінити рівень небезпеки, спрогнозувати наслідки та розробити подальший план дій для вирішення ситуації.

Предыдущая статьяNetflix анонсував запуск ігор у мобільному додатку
Следующая статьяСША дали дозвіл на вакцинацію дітей від 5 років

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь