На початку листопада в українських ПСГ ‒ 18 млрд куб. м газу ‒ на 13 % більше ніж у 2011-2019 рр.

Про це інформує сайт Версія з посиланням на Укртрансгаз.

Станом на 1 листопада обсяги газу у підземних сховищах України сягнули 18 млрд куб. м*. Такий рівень наповнення ПСГ перевищує на 13% середні показники за період з 2011 по 2019 роки та підтверджує готовність мережі українських газосховищ до проходження зими, за умови стабільної ситуації у загальному енергобалансі України.  

Протягом жовтня поточного року з українських ПСГ було фізично відібрано 0,7 млрд куб. м газу. Цей показник у 3,5 рази вищий ніж минулого року. Така різниця пояснюється двома чинниками. Перше ‒ сезон відбору цього року розпочався на два тижні раніше ніж минулоріч. Друге ‒ восени компанії-нерезиденти реекспортували частину своїх запасів з метою подальшої реалізації на газовому ринку ЄС в період пікових цін на газ. 

Станом на 01 листопада запаси природного газу у ПСГ становили 18 млрд куб. м* газу. Це на 36% менше ніж минулого 2020-го року, котрий, нагадаємо, побив десятирічний рекорд за рівнем сформованих запасів. Проте цей показник на 13% вищий за середній рівень наповнення газосховищ у 2011-2019 рр. 

Станом на 1 листопада іноземні трейдери зберігають в режимі «Митний склад» 2 млрд куб. м газу. Це у 5 разів менше порівняно з аналогічним періодом минулого року. З них у «short haul» режимі накопичено 1,6 млрд куб. м. Компанії-резиденти зберігають в режимі «митний склад» 0,7 млрд куб. м газу, що у 1,5 раза менше ніж у 2020 році. Із них обсяг, переданий до ПСГ в режимі «short haul», дорівнює  0,6 млрд куб. м. 

Предыдущая статьяСуд зобов’язав підрядника, який не добудував басейн у Баштанці, повернути до бюджету 13 мільйонів гривень, отриманих у якості авансу
Следующая статьяМиколаївські спортсмени вибороли медалі на змаганнях з фехтування

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь