Розглядається зниження орендного навантаження бізнесу та покращення доступу до кредитування. Але це відповідальність місцевої влади, наголосив Шмигаль.

Уряд опрацьовує кілька напрямків допомоги місцевим бізнесменам із «червоних» епідеміологічних зон. Допомога не буде пов’язана з прямою виплатою коштів, інформує Корреспондент.net.

«Ми постійно спілкуємося з бізнесом про те, яка підтримка їм сьогодні потрібна… Тому що ми сьогодні локдаун не робимо, як у попередніх хвилях: у нас немає закриття бізнесу, наша мета — вакцинувати колективи та суспільство, клієнтів, якщо йдеться про ресторани. Минулої хвилі були закриті ресторани, страждали деякі сфери і цей бізнес отримував підтримку. У цій хвилі ключове завдання — вакцинуватися. Якщо колектив вакцинований, бізнес працює без обмежень», — голова Кабміну Денис Шмигаль на брифінгу за підсумками робочої поїздки до Запорізької області.

При цьому він наголосив, що розглядаються кілька напрямків допомоги бізнесу: покращення доступу до кредитування, зниження навантаження за оренду комунального та державного майна.

«Це одне з головних прохань бізнесу: полегшити тягар за оренду комунального та державного майна», — зазначив прем’єр-міністр.

Він додав, що це відповідальність місцевої влади. А Кабмін може «це рекомендувати».

Предыдущая статьяЕдуард Павлов — новий головний тренер МФК «Миколаїв»
Следующая статьяУ Музичній школі № 8 завершують ремонт навчальних класів

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь