Директор КП «Міськводоканал» Баштанської міської ради Віктор Кот отримав від мера Баштанки Олександра Берегового повідомлення про звільнення через закінчення строку дії контракту. Колектив підприємства просить міського голову залишити керівника на посаді.  

Фото відповідного звернення оприлюднено на сторінці КП у Фейсбуці.

Контракт чинного директора водоканалу закінчується 31 грудня 2021 року. Тож, він отримав повідомлення від Баштанської міської ради про звільнення з займаної посади через два місяці.

Колектив підприємства надіслав до міської ради звернення у відповідь, в якому просить владу продовжити контракт з чинним директором водоканалу Віктором Котом.

«Нагадаємо, що Віктор Васильович (Віктор Кот – директор КП – ред.) працює керівником на  водоканалі понад 10 років.  Під його керівництвом на підприємстві була проведена масштабна модернізація виробничих потужностей, в результаті маємо надійну систему водоподачі: вода подається  в цілодобовому режимі та  відповідає усім державним санітарним правилам і нормам. Підприємство продовжує щодня вдосконалюватись та впроваджувати новітні технології для покращення якості послуг. Колектив КП «Міськводоканал» висловлює свою підтримку Віктору Коту та має надію на продовження терміну дії його контракту», - йдеться у публікації від імені колективу баштанського водоканалу на Фейсбуці. 
Предыдущая статьяУ Миколаєві по вулиці 1-а Слобідська від Кузнецької до Пограничної оновлюють тротуар
Следующая статьяВ «Дії» з’явилися дитячі COVID-сертифікати

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь