Наприкінці листопада в Миколаєві планують відкрити Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями. 

Заклад знаходиться в Інгульському районі за адресою: вул.12 Поздовжня, 50-А. Нині тут завершують ремонтні роботи, доставляють меблі й необхідне обладнання для реабілітації. 

Як просувається ремонт днями перевірив заступник міського голови Анатолій Петров, інформує Миколаївська міська рада.

«Очікуємо, що до кінця листопада центр буде готовий повноцінно надавати послуги. Зараз комплектуємо штат фахівців, встановлюємо технологічне устаткування. Центр прийматиме на реабілітацію містян віком від 16 років», — розповів віцемер.       

У Миколаєві налічується 34 тисячі людей з інвалідністю. Міська влада тримає на постійному контролі питання щодо забезпечення умов для реабілітації, соціалізації та догляду тих, хто особливо цього потребує.

Дітям від 2 років соціальну, психологічну, педагогічну та інші види допомоги надають в міському центрі “Цветик-Семицветик”. Цьогоріч у нашому місті вперше відкрили групи денного перебування осіб з інвалідністю старше 18 років. Вони функціонують на базі відділень територіальних центрів соціального обслуговування громадян у Корабельному, Заводському і Центральному районі. 

Предыдущая статьяБільша частина Первомайська залишилася без інтернету та телебачення
Следующая статьяФлагман Шостого флоту ВМС США йде в Чорне море

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь